Wszystkie bestsellery
Zestaw do cannelloni Fillini Maker, 39 częściowy zestaw
  • Zestaw do cannelloni Fillini Maker, 39 częściowy zestaw

Zestaw do cannelloni Fillini Maker, 39 częściowy zestaw

35085
Ocena 
733,01 zł
3-7 dni roboczych
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

 

Zestaw umożliwia stworzeniu żelowych cannelloni. Rurki mogą być wypełnione albo równocześnie albo oddzielnie. Dla każdej cieczy wymieszanej z agar - agar lub gellanu lekko podgrzanej. Nastepnie pozostawiamy galaretke na 5-10 minut do jej schłodzenia i wypełniamy rurki galaretką. Wykonywane formy mogą być w postaci słodkiej jak i pikantnej. A ich nadzienie w postaci ciepłej lub zimnej. Do wykonania cannelloni Fillini Maker niezbędna jest już tylko wyobraźnia kulinarna.
Zestaw zawiera: 5 podstaw, 5 cannelloni o średnicy 20mm, każda z nich posiada mniejsze cannelloni o średnicy 30/40/50 mm, każda 5 pokrywek o średnicy 30/40 mm, 2 części drewniane, tace akrylową, wyciskacz, praktyczny kuferek na zestaw.

Szczegóły produktu
35085
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Mąka na pizzę, 1 kg

Mąka na pizzę, 1 kg

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku