Wszystkie bestsellery
Manitol (Mannit) Texturas ferran Adria, E421, 700g
  • Manitol (Mannit) Texturas ferran Adria, E421, 700g

Manitol (Mannit) Texturas ferran Adria, E421, 700g

32326
Ocena 
123,85 zł
3-7 dni roboczych
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Jest to cukier alkoholu. Nie stymuluje wzrostu stężenia glukozy we krwi i dlatego jest stosowany jako słodzik odpowiedni dla diabetyków. Dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu jest to również dobre jako jedzenie tak nisko węglowodanowe. Kiedy całkowicie się rozpuści w produkcie powoduje silny efekt chłodzenia. Przy niskiej higroskopijności nie pobiera wody z powietrza do poziomu wilgotności wynoszącej 98%. Co jest bardzo przydatne jako powłoki na twardych cukierkach, w suszonych owocach, i gumach do żucia. przyjemny smak i odczucie w ustach sprawiły, że Manitol jest również popularny w tabletkach do ssania.

Szczegóły produktu
32326
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Mąka na pizzę, 1 kg

Mąka na pizzę, 1 kg

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku