PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE SKLEP Z DNIEM 8 WRZEŚNIA 2019 ROKU ZAWIESZA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ. PROSIMY O SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ DO 31 SIERPNIA 2019 ROKU.


Vipdelikatesy.pl to ekskluzywny sklep internetowy stworzony dla pasjonatów dobrej kuchni, którzy poszukują oryginalnych, trudno dostępnych produktów wysokiej jakości. Nasz sklep narodził się z pasji do wyśmienitej kuchni i gotowania.

 

Wśród specjałów delikatesów znajdziecie Państwo świeżą jagnięcinę z Walii, Irlandii, świeżą wołowinę Wagyu oraz “Aberdeen Angus” z Argentyny, delikatne mięso świń karmionych jabłkami, francuski drób z rejonu Bresse, świeże łososie, tuńczyki, a także trudno dostępne ogony diabła morskiego, piotrosza czy płaszczkę. Miłośnicy frutti di mare znajdą tu najznakomitsze świeże ostrygi w wybrzeża Bretanii, małże św. Jakuba, żywe homary, irańskie raki, krewetki królewskie, kalmary czy kawior. Asortyment uzupełnia ponad 60 rodzajów sera z Francji, Włoch i Hiszpanii, świeże trufle pochodzące z najbardziej znanego w Europie zagłębia truflowego Périgord, przyprawy bez sztucznych dodatków, antipasti, oleje i oliwy.

 

Sklep współpracuje z wieloma producentami świeżych produktów z ekologicznych upraw i hodowli, których produkcja podlega ścisłym kontrolom jakości. Wiele produktów posiada znane na całym świecie znaki AOC, czy Label Rouge, które gwarantują najwyższą jakość i oryginalność. Produkty, które proponują delikatesy, to składniki potraw serwowanych przez najlepsze restauracje i hotele świata.

 

Sklep dostarcza swoje produkty bezpośrednio na zamówienie prosto do drzwi klienta wyspecjalizowanym transportem chłodniczym spełniającym wszelkie normy do przewozu żywności. Vipdelikatesy.pl to połączenie oryginalności i komfortu.

 

Zapraszamy

Śledź nas na Facebooku