PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE SKLEP Z DNIEM 8 WRZEŚNIA 2019 ROKU ZAWIESZA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ. PROSIMY O SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ DO 31 SIERPNIA 2019 ROKU.

 

Vipdelikatesy.pl dokłada wszelkich starań, aby towar zamówiony dostarczany był w najbliższym możliwym terminie. Mięsa są świeże i nie są składowane, dlatego ich dostępność jest różna.

 

Darmowa przesyłka od kwoty 400 zł ***.

 

 

Poniżej postaramy się wyjaśnić Państwu sposób w jaki najskuteczniej zamówić towar w naszym sklepie.

Nie posiadamy towaru na półkach. Cały asortyment jest sprowadzany na bieżąco do konkretnego zamówienia.

Zamówienia przyjmujemy w Poniedziałki, Środy oraz Piątki do godziny 12:00.

Zamawiany towar do naszego sklepu dowożony jest we Wtorki, Czwartki oraz Soboty.

Zamawiający spoza Warszawy oraz Trójmiasta towar otrzymają na następny dzień (Środa lub Piątek) w opakowaniu lodówkowym (dostawa kurierem).
Dostawy sobotnie do klientów są realizowane po zgłoszeniu takiej woli (dodatkowo płatne, nie jest uwzględniania opcja dostawy darmowej), w przeciwnym razie takie zamówienie traktujemy jako zamówienie na dzień roboczy, czyli zamawiając w poniedziałek lub środę po godzinie 12:00 klient najwcześniej otrzyma towar w środę następnego tygodnia.

Klienci z Warszawy i Trójmiasta otrzymują towar w dni dostaw czyli Wtorek, Czwartek lub Sobota po ustaleniu godzin dostawy.

Sposób dostawy

 

1.   Dostawa następuje na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu, za pośrednictwem firmy kurierskiej zapewniającej kontrolę temperatury przewożonego towaru (jeżeli zamówiony towar tego wymaga). W przypadku zamówień hurtowych oraz zamówień i dostaw artykułów świeżych możliwy jest także inny, uzgodniony indywidualnie ze Sprzedawcą, sposób dostawy.

2.   Dostawy zamówień odbywają się na terenie Warszawy i okolic w promieniu 25 km od centrum Warszawy. Możliwa jest dostawa w inne miejsca na terenie Polski, po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sklepem.

3.   Sklep pobiera stałą opłatę za dostawę zamówienia na terenie Warszawy i okolic w promieniu 25 km od centrum Warszawy w wysokości około 20 zł brutto. W przypadku dostawy poza teren Warszawy i okolic koszt dostawy uzgadniany jest indywidualnie.

4.  Dostawy są realizowane w każdy wtorek i w każdy piątek (Warszawa i okolice) w godzinach 7:00 – 22:00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, kiedy zamówienia nie są przyjmowane do realizacji.

5.  W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty i dostawy we wtorek, Sklep realizuje te zamówienia, za które jest w stanie stwierdzić dokonanie płatności przez Klienta, najpóźniej do godziny 12:00 poprzedzającego poniedziałku.

6.  W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty i dostawy w piątek, Sklep realizuje te zamówienia, za które jest w stanie stwierdzić dokonanie płatności przez Klienta, najpóźniej do godziny 12:00 poprzedzającego czwartku.

7.  Jeżeli Sprzedawca nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że towar nie jest dostępny, niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia Umowy, zawiadomi o tym Klienta i zwróci całą otrzymaną od niego sumę pieniężną, jeżeli jakakolwiek suma została już uiszczona.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

 

*** - nie dotyczy dostawy na sobotę oraz specjalnych godzin, w których klient zażyczy sobie dostaw (np. do godziny 9:00 lub do godziny 12:00)

Śledź nas na Facebooku